ABSTRACT 23 Vernisáž v Rock Café Prague

Doposud nejúspěšnější akce

Takto by se dala nazvat vernisáž ABSTRACT “23”, která proběhla v 14. června Hard Rock Café, během které bylo k vidění 13 obrazů. 

Co bychom rádi vyzvedli hned na začátku? Povedlo se nám něco opravdu nevídaného, dva obrazy se nám prodaly již během proslovu, což se nám ještě nestalo. Klienti nenechali nic náhodě a riskovat, že si obraz odnese nikdo jiný, nedovolili. Naše první dva obrazy našly nové majitele. Tím však zájem o vystavené obrazy neskončil a rezervace dalších čtyř obrazů byla příjemným navázáním na tento úspěšný začátek vernisáže. 

Obrazy se pohybovaly cenově od 35 tisíc do 137 tisíc korun a nyní již můžeme říct, že se jedná o nejlepší akci, kterou jsme doposud uspořádali. 

Na akci se pohybovalo také mnoho známých tváří. Úspěšní sportovci, youtubeři, influenceři a také média, která k těmto akcím neodmyslitelně patří. Tato akce také přinesla nové nabídky na spolupráce a možnosti využití krásných prostorů pro naše další výstavy. Bude se jednat o všem známý  “Vnitroblok / Gram Prague“, kde plánujeme výstavu v březnu 2024, nebo Dům Radosti na Žižkově.

Obrazy jsou pro vás k vidění do 3. září 2023 v Hard Rock Café.

Comments are closed.

en_GBEnglish