Vernisáž v Rock Café

Vernisáž, kterou jsme uskutečnili 5.5.2022 v Rock Café, byla po delší době jedinou šancí, jak získat bez čekání obraz umělkyně Šárky. Tato volná tvorba na prodej byla tvořena celkem 13 obrazy, z nichž jeden bylo možné pouze vydražit. 

Ti z vás, kteří na naši akci dorazili ať už v den otevření, nebo i později na prohlídku obrazů, mohli vidět všech 13 děl rozdělených na jednotlivé živly: oheň, voda, země a vzduch.

Pro nás osobně byla atmosféra večera nezapomenutelná a to především díky vám. Proto děkujeme všem, kteří si našli čas a dorazili, ať už si obraz odnesli, nebo se na ně nedostalo.

Vrcholem našeho večera byla aukce, kterou skvěle odmoderovala naše kamarádka a také klientka Lucie Černá – Šilhánová. A proč jsme se rozhodli dát 13 obraz do prodeje formou aukce? V rámci našeho projektu Vild Art totiž pravidelně podporujeme Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny  a právě výtěžek z prodeje tohoto fyzického obrazu v hodnotě 50.000 Kč jsme se rozhodli darovat na podporu malého Mikuláška, který se narodil s poškozením celé levé části mozku . Vítězem aukce se stal známý bojovník UFC Jiří Procházka, který vydražil celou sérii třináctého obrazu včetně NFT tokenů v hodnotě 130.000 Kč! 

Comments are closed.

en_GBEnglish