Česká republika

Vild Art

Vild art

O projektu Vild Art

Pod značkou Vild Art tvoří bez výjimky pouze jeden umělec a tím je Šárka Vildová. Společně se svým manželem Martinem, který se stará o chod celé firmy založili značku, která se v současnosti zabývá ryze abstraktní tvorbou. Obrazy tvořené pod značkou Vild Art vás uchvátí svou jedinečností, živostí obrazů a smyslem pro detail, díky kterým se budete k obrazům rádi stále vracet a vždy v nich najdete něco nového.

Šárka Vildová

Je malířka, která se v současnosti zaměřuje zejména na abstraktní malbu. Malování je její vášní od útlého dětství, proto také vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu v Bechyni obor průmyslového designu a po úspěšném absolvování šla studovat do Českých Budějovic. Zde studovala na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity obor výtvarné výchovy a společenských věd. Po třech letech školu ukončila z důvodu narůstajícího počtu zakázek a tím započala její kariéra, jako profesionální malířky.

Vše vidím jinak.

Šárka Vildová

Její tvorba vychází především z abstraktního expresionismu. Technika, která jí je nejbližší, je akrylová malba. Ve své tvorbě ráda experimentuje a kombinuje různé techniky, které dodají obrazům jiný rozměr, než klasická malba. Její tvorba je opravdu rozličná, ať už se jedná o akrylovou malbu v kombinaci s uhlem, pastely, nebo akrylovou kresbou po strukturovací pastu, metalické pláty, různé lazury či pouring paiting. Kombinací těchto technik vznikají neotřelá díla, která jsou naprostým originálem.

Šárka Vildová