Česká republika

Vild Art

abstraktní luxusní obrazy Vild art šárka vildová malířka

O projektu Vild Art

Pod značkou Vild Art tvoří bez výjimky pouze jeden umělec a tím je Šárka Vildová. Společně se svým manželem Martinem, který se stará o chod celé firmy založili značku, která se v současnosti zabývá ryze abstraktní tvorbou. Obrazy tvořené pod značkou Vild Art vás uchvátí svou jedinečností, živostí obrazů a smyslem pro detail, díky kterým se budete k obrazům rádi stále vracet a vždy v nich najdete něco nového.

Šárka Vildová

Je malířka, která se v současnosti zaměřuje zejména na abstraktní malbu. Malování je její vášní od útlého dětství, proto také vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu v Bechyni obor průmyslového designu a po úspěšném absolvování šla studovat do Českých Budějovic. Zde studovala na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity obor výtvarné výchovy a společenských věd. Po třech letech školu ukončila z důvodu narůstajícího počtu zakázek a tím započala její kariéra, jako profesionální malířky.

Vše vidím jinak.

Její tvorba vychází především z abstraktního expresionismu. Technika, která jí je nejbližší, je akrylová malba. Ve své tvorbě ráda experimentuje a kombinuje různé techniky, které dodají obrazům jiný rozměr, než klasická malba. Její tvorba je opravdu rozličná, ať už se jedná o akrylovou malbu v kombinaci s uhlem, pastely, nebo akrylovou kresbou po strukturovací pastu, metalické pláty, různé lazury či pouring paiting. Kombinací těchto technik vznikají neotřelá díla, která jsou naprostým originálem.

abstraktní luxusní obrazy Vild art šárka vildová malířka
cs_CZCzech