METAVERSE

Roadmap Vild Art NFT

DSC00100_foto obsah web a sociální sítě_Vild Art

Proč digitalizace

Projekt digitalizace obrazů není v České republice sice úplnou novinkou, přesto jde zatím stále o technologii, kterou využívá pouze malé procento umělců. A přestože milujeme originální malby a umění, na které si lze sáhnout, láká nás i moderní svět digitálního umění a jeho do budoucna se stále rozšiřující možnosti. Právě z toho důvodu jsme se rozhodli pro digitalizaci první série našich děl. Konkrétně celé série Živel, kterou tvoří celkem 13 obrazů a právě 13 namalovaný je zároveň 100 jubilejní obraz z tvorby Vild Art.

Kam míříme

Tato série je první unikátní kolekcí, kterou plánujeme vydat jako digitalizovaná díla. Plánujeme však i další NFT projekty a pro všechny držitele tokenů máme nachystané výhody, které ostatní mít nebudou. Naší vizí je v tuto chvíli nejen vstoupit do digitalizovaného světa originálů a jasných vlastníků umění bez sporů o autorská práva, ale také vytvoření vlastní virtuální galerie naší tvorby v Metaverse.

METAVERSE

Díky digitalizaci a nově vznikajícím pozemkům ve virtuální realitě se nám otevírá jedinečná možnost otevřít vlastní galerii. Ano, i nadále plánujeme vystavovat naše fyzická díla v originálních prostorách. Naše tvorba je však omezená a zakoupené obrazy mizí do domů a kanceláří jejich nových majitelů. V digitální galerii si však budete připadat nejen jako v novém světě, ale přinese vám možnost prohlédnout si celou naši tvorbu, zjistit hodnotu děl, zda mají vlastníka nebo zda jsou zrovna nabídnuta k prodeji. Ověříte si díky jedinečným kódům jejich pravost a díky rostoucí kvalitě digitalizace si prohlédnete i nejmenší detaily nově digitalizovaných děl.

První edice

Prodej naší první série digitalizovaných děl má svá pravidla.

Kupující originální malby ze série Živel má vždy předkupní právo na NFT Original, který je ve shodné velikosti jako originální malba a první NFT Middle a první NFT Small z celé série. Až v případě, že by kupující fyzického obrazu tuto výhodu neuvyužil, nabídneme tyto první NFT k prodeji. Ostatní NFT Middle o velikosti 1/3 originální malby a NFT Small o velikosti 1/9 originální malby budou v prodeji pro širokou veřejnost ihned, pouze však v omezeném množství.

Prodej bude spuštěn 5.5.2022 během naší Vernisáže obrazů v pražském Rock Café.

Pro sběratele a investory máme připravené zvýhodněné kompletní balíčky celé série našich děl. Ta bude obsahovat 1x original malbu, 1x NFT Original, 1x NFT Middle a 1x NFT small + 12x NFT small zdarma.

První edici tvoří:

13 x NFT Original – 0,7 ETH

156 x NFT Middle (pouze 12 x NFT Middle od každého obrazu) – 0,25 ETH

1560 x NFT Small (pouze 120x NFT Small od každého obrazu) – od 0,05 ETH

 

Pro prvních 500 kupujících NFT Small máme zároveň připravené sběratelské ručně podepsané karty. Po vyprodání prvních 500ks NFT Small uzavřeme prodej se sběratelskými kartami a navýšíme cenu NFT Small. První kupující tak získávají první výhodu ceny a karty.

Investice

Digitalizace přináší množství výhod a to především v oblasti investování. Neplánujeme ředit naše digitalizovaná díla vydáváním dalších kopií. Každá série bude mít vždy jasně daný počet a ten bude konečný. Pokud tedy uvažujete jako sběratel nebo investor, jistě oceníte tuto formu zachování originality a ceny. Jistě vás také bude zajímat dosavadní vývoj cen našich uměleckých děl. Sestavili jsme proto na základě veškerých doposud vystavených dokladů, které od nás vždy obdržel každý kupující, graf vývoje cen, který budeme pravidelně aktualizovat. Ceny jsou uvedeny v Korunách.

graf vild art ceny obrazů a zhodnocení 2023

Výhody pro držitele našich NFT

Pro držitele tokenů našich uměleckých děl máme připravené konkrétní výhody.

Pro prvních 500 kupujících NFT small máme připraveny ručně podepsané originální karty s unikátním kódem sloužícím k převodu NFT do své krypto-peněženky.

Pokud budete vlastnit 1 a více jakéhokoliv NFT z naší kolekce, budete mít automaticky přístup na předprodeje uzavřených nabídek našich nových děl.

Vlastníci 13 a více jakéhokoliv NFT získají automaticky přístup zdarma do naší chystané virtuální galerie v metaverse, kterou spustíme při dosažení hodnoty prodejů digitálních děl ve výši 10 ETH.