Vernisáž

5.5. – 6.6.2022 Rock Café Prague

Vernisáž proběhne 5.5.2022 od 18:00 a zahájí ji Orion a Vegy se svým DJ setem.


Výstava Živel představuje řadu třinácti nových obrazů, které budou v prostorách Rock Café vystaveny od 5.5.2022 do 6.6.2022. Z celé série bude 12 obrazů nabídnuto k prodeji ihned na místě, z toho 11 s pevnou cenou a jeden formou aukce. Poslední, 13 obraz je zároveň jubilejním 100 obrazem tvroby Vild Art a bude nabídnut k prodeji pouze formou online.


Hlavní myšlenkou výstavy je abstraktní vyobrazení přírodních živlů voda, oheň, země a vzduch. Autorka výstavy cílí na temperament každého jednotlivce a probouzí v nich jejich niterné touhy.
Jedná se o soubor obrazů s rozmanitou barevnou škálou a výraznou reliéfní strukturou. K vidění bude akrylová malba na plátně v kombinaci s různorodými technikami.

Autorčina experimentální tvorba vychází zejména z abstraktního expresionismu, kdy klade velký důraz na detail, a proto se můžete těšit na neotřelost, živost a jedinečnost obrazů. Prodej originálních děl, bude probíhat také v digitální formě NFT.
Šárka Vildová je česká malířka původem z jihočeského Tábora. Je absolventkou SUPŠ Bechyně a tříletého studia na Jihočeské univerzitě, pedagogické fakultě s výtvarným zaměřením. V současnosti tvoří jako jediná umělkyně pod značkou Vild Art, kterou vybudovala společně se svým manželem Martinem Vildem. Vild Art se zaměřuje na ryze abstraktní volnou tvorbu a privátní umění. Více než 200 kusů děl je v současné době v soukromých sbírkách. Každoročně věnují výtěžek z aukčně prodaných obrazů na charitativní účely.


Všechna plátna jsou malována technikou akrylových barev v kombinaci se strukturovací pastou.
Rozměr: 90 x 110 cm

Komentáře nejsou povoleny.

cs_CZCzech